Табір для малюків

Припускаю, що мами маленьких дітей, найбільше від усіх мають потребу у спілкуванні. Оскільки майже увесь свій час проводять вдома пильнуючи свої сім’ї.

Тому табір для матерів із дітьми дошкільного віку найбільш очікуваний в році.

Цього року дещо видозміненим був наш заїзд: в перший день відбувалися заняття для матерів і дітей. До речі в таборі були не лише матері дітей дошкільнят, а й матері підлітків. Тема першого дня – діти віруючих батьків. Ця тема цікавила всіх, як молодих мам так і тих, які мають вже старших дітей.

Наступного дня 28 червня, після ранкового служіння відбувався сімейний день. Були запрошені також різні сім’ї: молоді, старші, ті які мають малих дітей і ті, які мають внуків. Після спільного обіду, на вулиці, так як погода це дозволяла, брати і сестри мали приємне спілкування. Тема – сімейна молитва, хоча звичайно розмова виходила за межі теми, оскільки не так часто є нагода ось так посидіти, нікуди не поспішати. А ще й поспівати під гітару, прославити Бога. Деякі брати і сестри і вірші розповідали, і сольні пісні співали, навіть сценку показали.

А в останній день табору знову було спілкування матерів. Темою обговорення було жінка –християнка, мати, дружина. Ця тема також викликала жваву дискусію, свідчення, що звичайно що перейшло у гарячу молитву за сім’ї, за дітей, за церкву…

Діти увесь табір також були зайняті на біблійних годинах, практичних заняттях, іграх разом із вчителями, помічниками.

Час пройшов швидко, але ми встигли відпочити від: кухні, дітей та домашніх клопотів.

Поживилися духовною їжею, приємним, змістовним спілкуванням, а також смачними стравами і цікавими подарунками.

Подяка Богові і всім хто долучився до проведення цього табору.

Підготувала: Чорна Олена

CAM02079 CAM02075

CAM02043 CAM02026

CAM02024CAM02014

CAM02050 CAM02001