Зимовий табір для дітей з прифронтової зони

З 3 по 12 січня відбувся табір для дітей з прифронтової зони, міста Красногорівка. В гості до Місії «Добрий самарянин» приїхало 23 дитини та 3 дорослих, що їх супроводжували. Ми були раді знову зустрітися з нашими юними друзями і подарувати їм частинку радості, любові, доброти та сердечного тепла.

На території Місії, як у вулику, кипіла робота. Хтось готував смачні страви, а хтось ігри та майстер-класи. На другий день по приїзді діти побували на екскурсії різдвяним Львовом.В таборі вони мали можливість набути нових знань про навколишній світ через призму різноманітних хімічних та фізичних експериментів, які вражають не тільки дітей, а й дорослих.

В день Різдва Христового діти відвідали святкове Богослужіння в Церкві «Воскресіння».

Наші друзі катались на чудо-поїзді та піднімались на Ратушу. Також вони відвідали виставку винаходів Леонардо да Вінчі. Цікавою подією був похід у філармонію на виступ інструментального ансамблю «Високий Замок». Діти побували в науково-технічному центрі низькотемпературних досліджень, де дізнались як утворюються гелій та азот. Програма табору також включала катання на ковзанах, похід на Чатові скали та багато інших пізнавально-розважальних та духовно-збудовуючих подій.

Волонтери Місії робили все для того, аби табір був цікавим та корисним, аби в дитячих серцях залишилися приємні спогади. Дні перебування наших гостей у Львові пролетіли дуже швидко. Як завжди важко було прощатися нам з ними, а їм з нами.

Працівники Місії висловлюють щиру подяку всім благодійникам та жертводавцям, які підтримали наш табір. Особливо дякуємо працівникам благодійної організації “Hope for Ukraine”, які надали чималу допомогу в організації цього зимового відпочинку.

Нехай Князь миру, народження якого ми згадували в святковий період, подарує цим дітям, а також усій нашій країні мир!