Усім, хто не має часу

«І вони його перемогли кров’ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!» Об.12:11.

Пропонуємо Вам, дорогі брати та сестри, цікавий матеріал для роздумів над власним життям. Це коротке оповідання не можна вважати достовірною інформацією чи істиною, але з цієї оповіді-притчі треба кожному зробити висновок.

Скликав сатана всесвітній з’їзд бісів. У своєму привітальному слові він сказав: «Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити їм читати Біблію. Ми не можемо заборонити їм спілкування в Молитві з Богом. Як тільки вони встановлюють зв’язок з Христом — ми вмить позбавляємося влади над ними. Так нехай же вони ходять у свої церкви, але ми вкрадемо у них їхній час, так щоб вони були завжди ЗАЙНЯТИМИ — і не змогли молитися й каятися в гріхах , розвивати свої стосунки з Христом».

«Ось що ви повинні робити», – сказав диявол. «Ви повинні завадити їм увійти в спілкування з Богом і підтримувати цей зв’язок упродовж дня». «Як нам це зробити?», – закричали демони.

«Займіть їх пустими справами і придумайте багато способів, щоб зайняти їх розум усілякими непотрібними справами. А головне, насадіть їм прагнення матеріальних благ та збагачення – мамони. Нехай вони проникнуться бажанням заробляння якомога більшої кількості грошей і купують собі машини, квартири, дачі. Нехай заробляють все більше і більше грошей, щоб ходити в ресторани і кафе, щоб купувати дорогу, модну одежу, робити дорогий ремонт в квартирах та облаштовувати їх модними меблями. Спокушуйте їх витрачати, витрачати й брати, брати у борг, брати багаторічні кредити й таким чином потрапляти в банківське закабалення. А коли вони загоряться бажанням особистого збагачення, гонитвою за мамоною – їм уже й Христос стане непотрібним…

Переконайте їхніх дружин затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6- 7 днів на тиждень, 10-12 годин у день, щоб їм ніколи було займатися своїми сім’ями і вихованням своїх дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб діти їх вештались з ранку до ночі на вулиці й дружили з лихими компаніями, тоді вони перестануть вчитися й з них нічого доброго не вийде. Тоді їх сім’ї розваляться і вони стануть одинокими, а ми їм допоможемо спитися від горя.

Стимулюйте понад міру їх розум так, щоб телевізори й комп’ютери в їх домах працювали постійно, і вони як можна більше часу проводили біля телевізора й комп’ютера і їм ніколи буде Молитись. Слідкуйте, щоб у кожному магазині й ресторані світу постійно звучала не християнська музика. Це заблокує їх розум й зруйнує їх єдність з Христом…

Розложіть на столах в кафе безліч журналів і газет. Бомбардуйте їх розум новинами та рекламою 24 години на добу. Нехай на шляху їх кидаються у вічі безліч рекламних щитів. Наповніть їх поштові скрині рекламою, каталогами для замовлення товарів  поштою, інформаційними бюлетенями і пропозиціями безкоштовних товарів, послуг та марних сподівань.

Показуйте в журналах та по телевізору струнких, гарненьких моделей, так щоб їх чоловіки повірили, що зовнішня краса – це саме головне й стали б незадоволеними своїми дружинами.  Зробіть так, щоб їх дружини були надто втомленими, щоб любити своїх чоловіків уночі. Якщо вони не дадуть своїм чоловікам потрібну любов, чоловіки почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їх сім’ї!

На Різдво та Пасху відволікайте їх святковою суєтою, концертами по телебаченню і  п’яними застіллями, щоб вони не вчили своїх дітей істинному значенню Різдва і Пасхи.

Нехай навіть з відпустки вони повернуться втомленими. Зробіть так, щоб вони були завжди ЗАЙНЯТІ, щоб поїхати на природу и помилуватися Божим творінням. Замість цього відправте їх у парки розваг, на спортивні заходи, ігри, концерти і в кіно.

І нехай всі християни будуть вічно  ЗАЙНЯТІ, ЗАЙНЯТІ, ЗАЙНЯТІ!

Наводніть їх життя такою кількістю хороших справ, щоб у них не було часу шукати сили і Ісуса.

Скоро вони будуть жити і працювати, покладаючись тільки на себе, гребуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради своїх діл і грошей. Це спрацює! Це – чудовий  план!

Біси з радістю відправились на завдання, заставляючи християн повсюди бути все більше зайнятими і спішити туди-сюди, залишаючи все менше часу для Бога, для молитви і своїх сімей.

Питання в тому, чи вдався дияволу його замисел? Вам судити!

За матеріалами www.mirvam.org