Відкриття Дому молитви та Дитячого християнського центру

Допомога знедоленим людям, зокрема дітям із неблагополучних сімей та дітям-сиротам є найголовнішим пріоритетом благодійної діяльності Української Християнської Місії відродження та милосердя «Добрий самарянин». Понад 27 років організація веде активну громадську роботу не лише у місті Львові, а й поза його межами, зокрема у місті Винники. Тут функціонує пансіонат для людей поважного віку, залишених без опіки. Від початку бойових дій на сході країни регулярно відбуваються табори для дітей з прифронтової зони. Уже два роки поспіль діє «Клуб Суперкниги», а також проводяться дитячі свята, куди запрошуються діти з Винник та навколишніх сіл.

Цього року на території Місії завершилось будівництво Дому молитви та Християнського дитячого центру. Зараз, коли споглядаємо на красиву будівлю, згадуються слова псалмоспівця: «Межі мої пройшли по прекрасних місцях...»(Пс.16:6). А скільки праці та старань було докладено, скільки людей матеріально та фінансово проявили свою жертовність, щоб межі Царства Божого розширялися на українській землі! Роман Олесюк, Сергій Купіна, Василь Шпак, Ігор Кравців, Володимир Сулим, Юрій Захарко, Павло Олесюк, Іван Гнатів, Василь-старший та Василь-молодший Фітьо, Іван Тимо, Андрій Мошура, Андрій Кучеренко, Володимир Угляр та імена багатьох-багатьох інших волонтерів та жертводавців знає Господь. Нехай Він віддасть їм сторицею!

6 жовтня 2019 року відбулося освячення церкви та дитячого центру. У молитві за їх функціонування, долю України та духовне оновлення нашого народу об’єдналися очільники церков, представники української інтелігенції та влади. Розпочалося святкове дійство духовними музичними творами у виконанні оркестру з Рівненщини. Хор львівської церкви християн віри євангельської «Воскресіння» заспівав молитву «Отче наш», після якої з вітальним словом до присутніх звернувся пастор Місії «Добрий самарянин», єпископ УЦХВЄ, доктор теології Василь Боєчко. Ґрунтуючись на Біблійній розповіді про воскресіння Лазаря, служитель провів аналогію з історією становлення незалежності українського народу і зазначив, що для довгоочікуваного розквіту держави кожному українцю необхідне духовне народження та звільнення від поховальних пелен власної байдужості. Єпископ зазначив, що Божі чудеса реальні і сьогодні, адже відкриття Дитячого християнського центру і освячення Дому молитви стало можливим завдяки матеріальній допомозі та волонтерській праці багатьох небайдужих людей. Найщиріші слова привітань і побажань висловили високоповажні гості: міський голова Винник Володимир Квурт, заслужений журналіст України Ярослав Фейлов, проректор УКУ Мирослав Маринович та ін. Кульмінаційною точкою служіння стало освячення Дому молитви, яке завершилось виконанням Нікейсько-Константинопольського Апостольського Символу Віри. Після завершення урочистої частини усі присутні були запрошені на святковий обід, який організували молодь та жертовні члени церкви «Воскресіння».

Моменти будівництва та відкриття святині можна переглянути за цим покликанням..