Відкриття Клубу Суперкниги


Цієї осені відбулося захоплююче та довгоочікуване відкриття нового сезону Клубу Суперкниги.

Щосуботи о 12.00 клуб Суперкниги запрошує на зустрічі дітей віком від 3-х до 16-ти років. Кожна 5-та зустріч завершується магазином, де розраховуються лише спеціальною валютою, котра діє тільки на території Клубу - талантами. Заробити їх можна, приймаючи активну участь в іграх, на Біблійних уроках, конкурсах та ін..

Клуб Суперкниги мав два місяці канікул після шеститижневого табору «У країні Пілігрима», який відбувався в червні. Це був справжній багатоденний марафон, переповнений цікавими іграми, запальними піснями, захоплюючими науковими дослідами, пізнавальними Біблійними уроками, творчими, кулінарними майстер-класами, конкурсами та вікторинами, спортивними змаганнями, інтерактивними заняттями англійською з носієм мови, яскравими емоціями, новими друзями та незабутніми враженнями.

Розпочався Клуб Суперкниги з осіннього свята-квесту «У країні Пілігрима». Основним завданням квесту було знайти захований скарб, шлях до якого був вказаний на карті з підказками. Дорога до скарбу була складною і, разом з тим, дуже цікавою. Щоб отримати підказку команди виконували різноманітні завдання, де випробовувались командний дух, кмітливість, вміння долати перешкоди на шляху до цілі. Гра була веселою та захоплюючою, а скарб солодким та смачним.

Після гри на дітей чекав цікавий Біблійний урок про карту нашого життя – Біблію.

На кінець свята усі присутні могли поласувати солодкою ватою, попкорном, печеньками та поспілкуватися за чашкою чаю чи какао.

Клуб Суперкниги чекає на Вас!