Волонтери Місії відвідали психоневрологічний інтернат

3

Сьогодні, 3 грудня волонтери Місії “Добрий самарянин” відвідали Грушківський психоневрологічний інтернат. Заклад знаходиться у селі Якторів, Золочівського району Львівської області. Тут надають допомогу людям з розумовими вадами та хворим на наркоманію. Кожен мешканць закладу має свою непросту, часто навіть трагічну, життєву історію. Волонтери привезли підопічним інтернату матеріальну допомогу та поділились доброю новиною про те, що Ісус Христос любить кожного з них.

Як християни ми знаємо, що для Господа немає невирішуваної проблеми, непереборної сили, тупікової ситуації чи невиліковної хвороби. Ми віримо, що “дуже багато може ревна молитва праведного” (Якова 5:16). Тому ми звертаємося до  кожного християнина, який читає ці рядки: Розділіть горе цих людей і зверніться до Бога в молитві з благанням зцілити їхній розум.

Ми також вдячні благодійній організації “Hope for Ukraine”, благодійному фонду “Дитяча місія. Україна” та іншим людям з відкритим серцем за речі, які Ви з любов’ю надали для мешканців інтернату.