Як ПЕРЕМОГТИ порнографію

Важлива лірика

Улюблені брати, в цій статті я хотів би поділитися тим, чого мене навчив Господь. Сподіваюся, це допоможе вам і мені в нашій перемозі над спокусами. Для початку я хотів би написати про те, що стало приводом для написання цієї статті.
По-перше, я як і ви складаюся з плоті і крові, багато працюю в Інтернет, а значить регулярно піддаюся спокусам і тому прошу Господа допомогти мені їх перемагати. По-друге, мене вразило ось це повідомлення:

“У лютому 1988 року відомий телеєвангелист Джиммі Свагерт зізнався у гріху перелюбу з повією, а потім в Церкві зажадали від нього припинити проповідувати. Але встановлений термін мовчання здався винуватцеві занадто довгим, і він повернувся до проповідування всупереч вимозі свого керівництва. Що змусило чоловіка Божого, який приводив сотні і тисячі душ до Христа, так ризикувати своєю репутацією?
В минулому раптово була припинена служба Джима Бейкера, керівника однієї з телемереж; виявилися його гріхи перелюбу і фінансових зловживань. У той час як він просив гроші, щоб нібито врятувати служіння від банкрутства, вони з дружиною витрачали одну за одною тисячі доларів на одяг, автомобілі і прикраси. В кінці 1989 року він був визнаний винним у багатьох фінансових злочинах; серед іншого і в тому, що витрачав гроші з фондів служіння. Чому Джим Бейкер робив це?
У 1987 році Гордон Макдоналд, популярний президент Християнської співдружності Інтер-Версіті, пішов зі своєї посади, коли стало відомо про його порочний зв’язок із жінкою. Що змусило його обманювати дружину і заплямувати Церкву Ісуса Христа?
1988 рік також побачив ранній кінець політичної кар’єри кандидата в президенти Гаррі Харта, після того як його зрада дружині стала відомою всьому суспільству. У цей час він був висунутий на посаду лідера Демократичної партії. Чому він втратив свої шанси посісти найвище в нашій країні положення, обмінявши їх всього на декілька годин гріховного задоволення? “… І так далі.
Крім того я особисто знаю сильних помазаників Божих, через яких Бог піднімав наркоманів, відновлював служителів, здійснював великі чудеса зцілення та звільнення, але які впали через гріх перелюбу. Можливо, хтось захоче в них кинути камінь, але мені хотілося б, щоб це були не ми.
Друзі! Ми повинні це помітити. Дух блуду вразив дуже багато служителів за останній час … дуже сильних служителів, і продовжує це робити. Можливо хтось захоче посперечатися.
По-третє, я помітив, що в мережі не так багато матеріалу на цю тему (хоча швидше за все це не так, а, може, я просто не вмію шукати!)

Надія

Брати, для початку я хотів би, вас утішити. Всі потужні помазаники Божі стикалися у своєму житті зі спокусою розпусти і, напевно, вони ніколи б не змогли зробити те, на що вони були покликані Богом, якби не зіткнулися з цим гріхом і не подолали його. При цьому деякі з них спіткнулися об цей гріх, але покаялися і з новою силою полюбили Бога так, як ніколи раніше. (Сьогодні весь світ читає їх книги!)
Це я пишу не для того, щоб виправдати гріх. Зовсім ні! Але для того, щоб дати надію і показати могутність і любов нашого Господа!

Суть

Зіткнувшись зі спокусою порнографії, я виявив наступну річ: захоплення порнографією не приносить НІЯКОЇ користі людині!!!
1. Вона не задовольняє, так як це всього лише картинки (міраж).
2. Вона робить вас своїм рабом.
3. Вона руйнує вашу особистість.
4. Дивлячись її, ви втрачаєте Боже багатство, а набуваєте – рабство!
5. Ви витрачаєте свій дорогоцінний час, так як цей гріх затягує.
6. Ви витрачаєте свої гроші, адже Інтернет коштує грошей.
За святість Бог призначив дуже велику винагороду тут на землі: Його світ, Його спокій, Його захист, Його радість, служіння Йому і т.д.
За блуд (порнографія – це блуд Матвія 5:28) теж є ціна: рабство, руйнування і смерть. Але Бог сильніший! Я б не писав цю статтю, якби це було не так. Бог любить нас! Він хоче нас навчити, як перемогти.

Отже, що ж нам робити …

Найголовніше:

Нещодавно я отримав одкровення: чому не завжди сповідь і зречення ведуть до звільнення від гріха. Адже написано: “Якщо визнаємо гріхи наші, то Він, будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші і очистить нас від усякої неправди.” (1-Івана 1:9). Слово Бога – вірне! Коли ми щиро каємося, Бог нас прощає і очищає від гріха. Але … (Я дозволю собі вжити тут “АЛЕ”, щоб додати важливу істину, хоча багато християн не люблять слово “але”, оскільки вважають його від лукавого. Я вважаю, що слово “але” від лукавого, коли його говорить лукавий, а коли його говорить Бог – воно від Бога. У Біблії часто Бог говорить “але”. В даному контексті слово “але” треба розуміти як “якщо”.) Але якщо ми, покаявшись і очистившись, не присвячуємо себе Богові, тобто, якщо ми наші члени не віддаємо на служіння Богові, ми даємо гріху можливість знову спокушати нас.
Святе місце порожнім не буває! Якщо будинок залишається чистим, але не зайнятим, приходять сім лютіших.

НЕОБХІДНЕ ПОСВЯЧЕННЯ!

Уявіть собі людину, яка прийшла до Ісуса, покаялась у своїх гріхах. Ісус Христос її очистив, а вона сказала “спасибі”, але вирішила жити не з Ісусом, а сама по собі. І пішла … незахищена. Ось легка здобич для диявола! Скільки вона зможе витримати спокус без Христа? Її помилкою було те, що вона не присвятила свої члени Богові для служіння. А хто не збирає з Христом, той розкидає!
Про це говоритися в 6-ой главі до Римлян (ст. 19): “Як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.” і вірш 16 “кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?”
Для чого потрібно свої члени присвятити праведності? Щоб не підкорятися рабству гріха! Це протиотрута! Я не кажу тут про самоправедність (тобто праведність без Христа), я говорю тут про ту частину, яку повинні виконати ми! Тобто про наказ Божий.
Галатів 5:16 “Я кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла, …”
Тобто, якщо ми свої очі віддаємо порнографії, то ми робимо їх рабами гріха порнографії, а щоб позбутися від порнографії потрібно присвятити свої очі Богові: читати Біблію, помічати нужденного, служити в Церкві.
Яка б не була “погана” церква, це найкраще місце на землі. Не залишайте збори. Слово Боже, яке ми отримуємо на зборах набагато цінніше всіх образ і прикрощів. Цінуйте збори. Цінуйте Господа. Хто любить Його, той виконає заповіді! Без зборів погано – я це пережив у своєму житті. Давайте пробачимо наших братів і сестер і повернемось в Церкву!
Бог сказав до Каїна: “… коли недобре робиш, то в дверях гріх підстерігає …”. Гріх підкрадається до нас, коли ми перестаємо служити Господу, служити в Церкві. Я це перевірив.

Практично

1. “Якщо око спокушає тебе …” (Будь ласка, не займайтеся покаліченням – це гріх!), Але ви знаєте в якій тематиці в Інтернеті може бути присутнім порнографія. Уникайте її!
2. Якщо відчуваєте, що вас тягне – застосуйте волю, на якийсь час це допоможе. Не підкорившись дияволові, ви послабляєте його дію на Ваше життя.
3. “Признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!” (Якова 5:16). Не потрібно говорити всім, але “один перед одним”, один на один з людиною, якій Ви довіряєте (однієї статі з Вами).
4. Регулярно відвідуйте загальні богослужіння та домашню групу. Це важливо!
5. Читайте Біблію і моліться, але не тільки за себе і свої гріхи, прагніть служити іншим. “Бог прощає більше тим, хто більше любить!”
6. Якщо за медичними показаннями Вам дозволено, беріть раз на тиждень піст, обов’язково моліться в день посту, сповідайтеся, просіть Бога Вас позбавити від гріха. Служіть ближньому.
7. Говоріть людям Слово Боже, говоріть невіруючим про Христа з любов’ю. Не думайте, що поки Ви не відчуєте себе повністю вільним, то не маєте права сповідувати Христа. Сповідування Христа це Ваша зброя, навпаки потрібно це робити! (Ефесян 6:15) Не треба тероризувати людей своїм сповіданням! Не робіть це насильно. Будьте готові засвідчити і Бог вам підкаже, як це зробити.
8. Кожен день віддавайте свої члени на добрі справи! Це важливо.
9. Вірте, що Бог вас звільнив у Христі. Сподівайтеся на його силу. І найголовніше, що нам потрібно зробити, це полюбити Його більше, ніж всю суєту цього світу. Він обов’язково допоможе нам у всьому цьому.

Амінь.

 

Як перемогти порнографію. Грудень 2005р.

Дану статтю дозволено передруковувати, цитувати і т.п. з посиланням на ресурс (якщо це можливо!).

Якщо Ви вважаєте матеріал, викладений у даній статті, актуальним, корисним для користувачів Інтернет, який відповідає Священному писанню, і маєте таку можливість, розмістіть, будь ласка, посилання на цю статтю на своєму сайті.
http://bratbratu.narod.ru/