Праця Духа

З 6 по 11 та з 20 по 25 липня відбулися табори для дітей віком 7-9 та 10 -12 років. Це був хороший час для фізичного відпочинку та духовного збагачення дітей. Зранку біблійні уроки, потім спортивні ігри та різноманітні гуртки. Особливо всім сподобався кулінарний гурток  – де діти готували смачні снеки та гурток декупажу, на якому звичайні речі в дитячих  руках перетворювалися на справжні витвори мистецтва. День закінчувався вечірнім служінням, на якому закріплювалася тема дня, діти показували сценки, співали пісні та разом молились.

CAM02176

CAM02172
CAM02187

CAM02193
CAM02196

CAM02079

Особливістю другого табору було те, що молодшими помічниками була група підлітків, в яких зранку теж були біблійні уроки, а потім вони допомагали наставникам, готували ігри для дітей та виконували інші доручення. На четвертий день табору, на вечірньому служінні Господь почав зливати Свою благодать –  хрестити дітей та підлітків Святим Духом. Діти каялись та приймали Духа Святого. Два слова, які найчастіше було чути цього та наступного вечора – це “Прости та дякую…”.

Великою радістю для нас є те, що п’ятеро підлітків по закінченні табору прийняли святе водне хрещення та стали членами помісної церкви. Через дітей до церкви почали приходити батьки. Бог потужно працював в цьому таборі як над серцями дітей так і дорослих.

Молімося за вчителів, дітей та батьків, щоб ця робота успішно продовжувалась на уроках недільної школи.

Подяка  Богові та всім, хто служив у цих таборах.

Підготувала: Юля Савчак